Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

PRAVIDLÁ POUŽÍVANIA NAŠICH SLUŽIEB

Úvod InfoNaše služby

Naše služby

1) Pokiaľ na tejto stránke prejavíte záujem o naše služby, alebo o spoluprácu s nami dávate nám tým súhlas kontaktovať vás telefonicky, elektronicky, písomne, prípadne osobne za účelom spracovania a zaslania obchodnej ponuky týkajúcej sa predaja /kúpy/ prenájmu nehnuteľností, prípadne iných služieb spojených s nehnuteľnosťami ako aj zasielania aktualizovaných informácií o našich vzájomnej spolupráci, informačné materiály našej spoločnosti a prípadne marketingových informácii.

 

2) Za účelom našej vzájomnej spolupráce a komunikácie uchovávame nevyhnutné množstvo vašich osobných informácií. Robíme všetko preto, aby vaše osobné údaje boli u nás v bezpečí. O tom ako chránime vaše súkromie sa dozviete v dokumente Zásady ochrany vašich osobných údajov v súlade platnou legislatívou EÚ a Slovenskej Republiky.

 

3) Tento súhlas môžete písomne kedykoľvek odvolať zaslaním žiadosti na:

 

3-a) emailovú adresu spoločnosti: info@realityinvest.sk,

 

3-b) alebo odoslaním žiadosti na adresu sídla spoločnosti: MAGISTER s.r.o., Pluhová 49, 831 03 Bratislava.


4) Tento súhlas je platný pokiaľ platí váš súhlas so spracovaním vašich osobných údajov našou spoločnosťou. Viac o vašich právach s poskytovaním vašich osobných údajov v dokumente Zásady ochrany vašich osobných údajov v súlade platnou legislatívou EÚ a Slovenskej Republiky.

Copyright 2018 - 2020 © realityinvest.sk